Jak si omladit pleť v obličeji

Při péči o svoji pleť se jistě raději spolehnete na odborníky, kteří Vám pomohou docílit Vaší představy o stavu pleti. Omlazení pleti lze docílit mnoha způsoby a přístroji.  Mezi moderní přístroje v současnosti patří Radio 4, Twotec  a Liftron.

Přístroj Twotec spojuje působení sonoforézy, elektroporacie, mezoporacie a elektrostimulace. Aktivuje svalovou hmotu, lymfatický systém a prokrvení pokožky. Má výborné výsledky ve zpomalení procesu stárnutí pleti, ve vyhlazení vrásek, jizev, akné i strií. Zákaznice mají také výborné výsledky v řešení pigmentových skvrn a tukových polštářků a váčků pod očima.

Předností Metody Radio 4 je využití kvadripolární radiofrekvence a neinvazivní způsob, hned po jejím užití je pleť hladká a krásnější.  Přístroj si poradí i s ochablou kůží, kdekoliv na těle. Odstraní snadno i podbradek, což je ochablá kůže. Lépe prokrví kůži a dodá pokožce tón a elasticitu. Dokáže zlepšit kontury obličeje a odstranit nedokonalosti postavy. Výsledky je vidět už po prvním ošetření.

Liftron je mikrojehličková frakční radiofrekvence, používá se na ošetření vrásek, strií a jizev. Garantuje viditelné zjemnění a redukci hlubokých vrásek, stažení pórů a redukci jizev po akné, zpevnění ochablé kůže na břichu, pažích a podbradku. Zaručí facelifting bez skalpelu. Principem je transport tepelné energie do hloubky v podkoží.

Omlazení pleti je dnes trendem v péči o pokožku a zajistí Vám mladistvý vzhled a tím i spokojenost se svým vzhledem. Estetická dermatologie je tu pro Vás, aby Vám svými procedurami pomohla ošetřit unavenou pleť a zpomalit projevy stárnutí. V našem Centru estetické péče Aesthea Vám nabízíme kompletní péči o tělo a obličej. Přijďte se k nám podívat a zjistit, jaká všechna ošetření Vám můžeme nabídnout a omladit tak Vaši pleť.