Déšt, bláto nebo sníh? Díky zázračné rohožce vždy čistý domov

V mnoha domácnostech v České republice je zvykem zout si před dveřmi boty, ale postupně převládá stále více domácností, kde návštěva boty nezouvá. Jak však zabránit vnášení špíny do bytu? Snadné a efektivní řešení nabízí rohožka, které se pro její vysoce absorpční vlastnosti právem říká 'zázračná'.

S touto “zázračnou” rohožkou už nemusíte ztrácet čas zouváním. Pokud bude u všech dveří, kde je možné zašpinit boty ležet rohožka, usnadníme si práci při dalším úklidu a především udržíme domov déle čistý. Rohožka je dokonce vhodná i do aut nebo karavanů.  A i přes nízký povrch dokáže zachytit veškeré nečistoty a zabránit jejich dalšímu roznášení do místností. To vše díky vysoce absorpčnímu materiálu, ze kterého je vyrobena.

Na spodní straně rohožky se nachází protiskluzový povrch, který spolehlivě zabrání jakémukoliv shrnutí rohožky na podlaze. Takže nehrozí, že by se rohožka zasekla pod dveřmi, někdo o ní zakopl, nebo by si s rohožkou hrál Váš pes.

Údržba rohožky je navíc naprosto snadná. Stačí jí vyklepat, vysát, nebo vyprat v pračce na maximální teplotu 40 °C, ovšem bez aviváže. Aviváž by mohla vlastnosti rohožky znehodnotit.

Zdroj: http://www.bydleni.cz/clanek/Dest-blato-nebo-snih-Diky-zazracne-rohozce-vzdy-cisty-domov