Auta pro slavnostní chvíle i stěhování

Pokud Vás čeká slavnostní rodinná událost, nebo důležitá pracovní schůzka a potřebujete si půjčit auto, oslovte půjčovnu aut v Brně.  Mají k dispozici nachystané garáže plné reprezentativních aut, i pracovních dodávek pro různé příležitosti. Všechna vozidla jsou pojištěná havarijní i základní pojistkou, mají pojištěné čelní sklo, asistenční služby a dálniční známku. Můžete si také zapůjčit navigaci, abyste na svých cestách nebloudili. Pro dětské pasažéry jsou k dispozici autosedačky.

Vozidlo si vyberete buď v autopůjčovně, nebo si ho necháte přistavit na Vámi vybranou adresu, záleží na Vás. Vozidla poskytují svým zákazníkům veškerý komfort, jsou ve skvělém technickém stavu a mají plně funkční vybavení. Ať už tedy hledáte auto pro svatbu, vzácnou návštěvu nebo romantickou projížďku se svou vyvolenou, jistě si v široké nabídce najdete auto vhodné pro Vaši potřebu.

Jestliže hledáte půjčovnu aut či půjčovnu dodávek v Brně, obraťte se s důvěrou na naši autopůjčovnu. Fungujeme non stop, můžete se na nás obrátit kdykoliv během dne i noci a máme pro Vás připravený vozový park vybavený moderními vozy. Máme stále k dispozici osobní vozidla, dodávky, pickupy, nákladní automobily, přívěsy, vozíky i autobusy. Cenová relace se mění podle typu vozidla, od 300 Kč za den.  Ve všech kategoriích máme auta s rozdílnými cenami. Ze značek si u nás vyberete Audi, VWPassat, Mercedes Benz, Škoda, Vito, Kia, Opel, Ford a mnoho dalších.  Poskytneme Vám také dodávky pro stěhování, nebo přesun těžkých nákladů. Máme na výběr z 35 vozidel, s různou cenou a velikostí, značky Iveco, Fiat Ducato, Sprinter a další. Podle Vašich potřeb si najdete auto s vhodným počtem míst k sezení i s potřebným prostorem na stěhování.

Naši odborníci Vám poradí, jaké auto si zvolit, zodpoví Vaše dotazy ohledně zapůjčení i technického stavu vozidla a jeho vybavení. Auto přistavíme také v případě, kdy má Váš vůz poruchu a Vy potřebujete pokračovat v cestě. K našim službám patří také expresní přeprava zásilek po celé Evropě. Z referencí našich zákazníků je zřejmé, že jsou s našimi auty spokojení a proto se k nám rádi vrací. Naše auta Vás dovezou šťastně až do cíle!