Změňte snadno interiér pomocí minerálních podhledů

Pokud plánujete úpravu interiéru, zvolte dnes populární minerální podhledy nebo předsazené stěny od profesionálů. Obraťte se na stavební firmu, která Vám poradí a pomůže vyřešit prostorové uspořádání místností tak, aby Vám lépe vyhovovaly.

Minerální podhledy tvoří minerální vlna, jíl, škrob a perlit. Jsou využívány díky svým tepelným a zvukově-izolačním vlastnostem. Využívají se pro snížení vysokých stropů a jejich zakrytí, čímž získají obyvatelé místností lepší izolaci a akustiku. Podhledy se používají v průmyslových objektech a starších domech, kde byly původní stropy příliš vysoké. Podhled se zavěsí na strop na nosný rast a do něj se vloží kazety různých tvarů. V podhledech je ukryta elektroinstalace celé místnosti.  Podhledy se snadno namontují, jsou velmi lehké a proto vyhledávané.

Další možností pro snadnou změnu interiéru jsou předsazené stěny. Využívají se při rekonstrukcích starších domů, které mají nerovné zdi a poškozené stěny. Hodí se na zděné i dřevěné zdi. Jde o vnitřní zateplení domu, kdy se před zničenou zeď postaví zeď nová, buď kotvená, nebo nekotvená, přičemž kotvená je přímo zavěšená do původní stěny. Předsazenou stěnou se poněkud zmenší prostor interiéru, ale ve výsledku poskytne majitelům lepší zvukotěsné podmínky v místnosti. Jejich předností je také, že jsou velmi lehké oproti původním materiálům.

Se suchou výstavbou si snadno vylepšíte svůj domov, esteticky pozvednete stav stěn a příček v místnostech a také zlepšíte požární odolnost a tepelnou izolaci stěn. Vzniklé meziprostory mezi stěnami se využívají na vedení instalací tak, aby zbytečně nezavazeli provozu v místnostech.
Jestliže hledáte specialisty pro rychlé a snadné úpravy Vašeho domova, či kanceláří, oslovte naši firmu. Máme letité zkušenosti se suchou výstavbou, realizovali jsme mnoho staveb, a získali spokojené zákazníky, kteří se k nám vracejí. Naši pracovníci odpovědí na všechny Vaše dotazy a pomohou Vám zvolit nejvhodnější materiály pro Vaše interiéry. Domluví s Vámi schůzku na místě rekonstrukce a následně připraví časový a finanční rozpis prací. Po skončení rekonstrukce také zařídí odvoz veškerých odpadů.