Dlažba imitace kamene/kovu

Toužíte po nevšedním interiéru? Po něčem, co jej ozvláštní, co vás nadchne a co budou ostatní obdivovat? Velké dávky luxusu můžete dosáhnout s keramickými dlažbami. Dnes existuje spousta možností, vzorů i barevných variant. Ovšem neotřelého, ale vkusného vzhledu jistě dosáhnete, pokud bude keramická dlažba imitovat nějaký nečekaný materiál.

Skvěle vypadají imitace kovu či kamene. Jen si to představte. Prostor, který je laděný tak trochu industriálně, ke kovovým dlažbám přímo vybízí. Výborně se ale vyjímá také v interiéru, kde může vytvořit nevšední obraz prostoru.

Naopak dlažby imitující kámen vytvoří iluzi přírody i ve vnitřních prostorách. Zároveň ale nepůsobí přeplácaně či přímo rušivě. Na výběr je z různých druhů imitací kamene – je libo břidlice, pískovec či žula? I se vzory se dá v tomto případě pohrát. Uchvacuje-li vás žilnatá kresba kamene, proč si nevybírat podle tohoto kritéria. Máte tak příležitost užít si decentní, ale zajímavý design dlažby.

Keramické dlažby nabízí nejenom širokou škálu vzhledových variant, ale kromě toho jsou také velmi praktické. Jsou odolné, není potřeba o ně složitě pečovat, údržba je velmi snadná a je ideální i tam, kde je zabudované podlahové topení. Keramická dlažba je navíc přírodní a hodí se snad do všech místností – do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje i koupelny. A dobře se vyjímá i ve veřejných prostorech – v restauracích, kavárnách či kancelářích.

Výhodou je, pokud je obklad velkoformátový. Jen díky tomu nebudou spáry působit rušivě, protože jich nebude mnoho. A dobrá firma zajistí, že i ty zbývající budou úplně minimální.

Hledáte-li opravdovou kvalitu, a ne pouze levnou náhražku, jistě neuděláte krok vedle s firmou Keramika CZ s.r.o.