Barevné detaily pro Váš domov!

Zdá se Vám interiér domu či bytu příliš jednotvárný a nudný? Chtělo by jej něčím oživit? Existuje spousta prvků, kterými lze elegantně a nenuceně doplnit prostor, přidat interiér barvy a odstíny.

Většina interiérů osahuje spoustu různých skříněk, poliček, regálů. Ty zabírají příliš mnoho místa v prostoru. Ty se dají ale využít i jinak než jen jako úložné prostory. Stačí vymalovat jejich vnitřek. Toužíte-li po výrazné změně, zvolte jasné a nepřehlédnutelné barvy, zastánci klasického stylu naopak ocení jemnost barev pastelových.

Barvy můžete využít i skříněk, skříní, které nejsou otevřené, osahují šuplíky či dvířka. Stačí šuplíky či dělící příčky skříně otapetovat. Výhodou je, že tapetování bude viditelné jen, pokud skříň nebo šuplíky otevřete, tudíž se Vám jen tak neomrzí.

Ozvláštnit se dají i nohy nábytku. Většina lidí si jich vůbec nevšímá a přitom to může být velmi elegantní ozvláštnění interiérů. Vyzkoušet můžete nejrůznější barvy nožiček, při jejich výběru vždy zohledněte barvu a materiál daného kusu nábytku i celkové ladění místnosti. Prostor dokáže ozvláštnit například i velmi originální hit zlatá barva.

Zdroj: http://byt-a-dum.hyperbydleni.cz/inspirace-pro-bydleni/2774-barevne-detaily-pro-vas-domov/