Italský nábytek

Už jen název Italský nábytek vyvolává pocit luxusu a skvělý design. Nábytek z Itálie je vyhlášený již po staletí, kdy historie spadá až do kultury v dobách Římské říše. Italský nábytek je zemí mnoha umělců, a proto se i výroba nábytku velmi často prolíná s uměním.

Naše firma zajišťuje exkluzivní nábytek, který zaručuje vysokou kvalitu a originální vzhled. Výrobci velmi pečlivě vybírají kvalitní dřevo, kůži či jiné často používané materiály a každý detail dopracovávají ručně.

Výrobci italského nábytku se specializují především na dvě hlavní oblasti a to Rustikální nábytek a Moderní nábytek. Rustikální nábytek vychází ze stylového venkovského interiéru. Velký důraz je kladen především na masivní kvalitní dřevo. V dnešní době je tento typ nábytku velmi oblíbený, neboť Vám umožní skloubit Váš interiér s přírodou. Moderní italský nábytek nachází své příznivce hlavně u mladších generacích. Pod pojmem moderní si můžete představit materiály jako kov, sklo i umělé hmoty. V posledních letech nastal posun v kvalitnější výrobě moderního nábytku a každým rokem je více a více zřetelnější.

Pokud přemýšlíte o kvalitním a moderním nábytku, neváhejte nás kontaktovat emailem, který naleznete ve spodní části stránek.

Těšíme se na Vaši virtuální návštěvu!