Hodiny z mramoru, mraků i mechu

Zděsíte se při pohledu na hodiny? Nevěřícně zíráte na ručičky, které se najednou ocitly v poloze za pět minut do odevzdání, a jímá vás hrůza? Česká studia Durch Duo, Lavmi nebo Lugi mají ve svých kolekcích kousky, které jakoby říkaly: „Neměj starost, nic ti neuteče.“

DURCH DUO

Do špičatých vrcholků hor i měkkých peřinek mraků halí své hodiny studio Durch Duo. Navodit pocit přírody, přepsat je do svých interiérových doplňků, prolínají je s folklorem, tradicí a vlastní osobitostí, to vše si kladou za cíl. To vše vedlo ke vzniku papírových, dřevěných hodiny s ručně malovanými ručičkami, které Vám přesný čas rozhodně neřeknou, jen s lehkostí naznačí.

LAVMI

Hodinové studio Lavmi se zaměřilo ve své kolekci na heslo „Kempink pro náročné”. Hodiny se tak vyznačují prvky, jako jsou les, slunce, hipsterské trojúhelníky, to vše ve spojení s originální výraznou grafikou. Hodiny doplňuje kolekce svítidel, tapet, polštářů i prostírání pro dokonale sladěný interiér.

LUGI

Hodinové studio Lugi se ve své kolekci zaměřilo na kolo. Minimalistický design nechává promlouvat exotický materiál: makasarský eben, indickou jabloň, citronové dřevo, teak a zebrano. Kolekce hodin jako netypický cestovatelský deník a elegantní vzorník výjimečných materiálů, které Lugi využívá při výrobě nábytku na míru.

Zdroj: http://www.czechdesign.cz/temata-a-rubriky/hodiny-z-mramoru-mraku-i-mechu